Zařazeno v oborech:
Pojišťovnictví
Pozice:
Asistent v pojišťovnictví
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Asistent v pojišťovnictví Vsetín

Volné pracovní místo Manažeři obchodní skupiny

11.6.2016
SMS finanční poradenství, a.s.
Místo pracoviště
Dolní náměstí 310, Vsetín, 755 01, Vsetín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

MANAŽEŘI OBCHODNÍ SKUPINY
Požadujeme: Min.středoškolské vzdělání s maturitou. Prokazatelné zkušenosti s prodejem a vedením prodejního týmu. Řidičský průkaz sk.B. Výborné organizační a manažerské schopnosti
Zodpovědnost a samostatnost. Flexibilita, vysoké pracovní nasazení a chuť se stále rozvíjet
Praxe v pojišťovnictví výhodou.
Náplň práce: Vést, motivovat a rozšiřovat tým obchodníků. Metodické vedení a motivace pojišťovacích poradců. Plnění produkčních a personálních cílů ve svěřené oblasti
Vedení hodnotících pohovorů. Nábor nových obchodních zástupců. Reprezentace firmy/klubové akce, reklama/
Nabízené výhody: Zázemí a stabilita silné společnosti, firemní podpora, odborné zaškolení. Firemní výhody (notebook, tiskárna, neomezený mob. tarif, kancelář). Osobní asistentka.
První kontakt: V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis ve formátu pdf nebo doc
e-mail: poslat email