Volné pracovní místo  Manažeři obchodu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MANAŽEŘI OBCHODU
Nástup možný ihned.
Hledáme obchodníka, který nám pomůže rozvíjet obchodní činnost v oblasti varovných systémů (bezdrátových a drátových rozhlasů), ozvučovací techniky,kamerových systémů, veřejného osvětlení. Zkušenost z oboru je výhodou, ale není podmínkou. Jedná se o náročnou, zodpovědnou, ale velmi zajímavou práci.
POŽADUJEME: Střední školu s maturitou (ekonomický, obchodní nebo technický obor, bezúhonnost, Alespoň 3 roky zkušeností s obchodní činností. Zkušenost s jednáním se státní správou. Flexibilita. Samostatnost a schopnost organizovat si vlastní čas. Zapálení a zájem utvářet strategii pro dosažení růstu společnosti. Dobré prezentační a komunikační dovednosti
Schopnost pracovat v rámci týmu. Angličtina je výhodou (není podmínkou). Znalost základních SW na PC (Word, Excel, Outlook, Internet). Řidičský průkaz sk. B
Ochota cestovat nejen v rámci České republiky
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení projektu od jeho vzniku, přes návrh řešení až po finální realizaci. Kontaktní osoba pro stávající i nové zákazníky. Vyhledávání nových zákazníků a projektů. Prezentace řešení zákazníkům, školení zákazníků, účast na výstavách a konferencích. Spolupráce s výrobcem technologií na návrhu řešení pro jednotlivé projekty. Základní technická podpora zákazníků. Vytváření a vykonávání obchodní strategie ve spolupráci s vedením společnosti a partnery v oblasti veřejného osvětlení. Sbírání a vyhodnocování informací o trhu pro neustálý rozvoj obchodní strategie a růst obchodu
NABÍZÍME: Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí. Přátelskou firemní kulturu. Komplexní zaškolení. Práci HPP, auto, mobil, notebook. Platové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům (3 měsíční ochranná lhůta na zaškolení, zapracování, fixní plat 20.000,-Kč), následně provizní systém - odměny ze sjednaných obchodních případů. Po zaučení konečná výše mzdy není omezená. Velmi záleží na šikovnosti a pracovitosti zájemce.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář Informace na tel. č. použijte odpovědní formulář
ov. 26.11.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.12.2018