Volné pracovní místo Manažeři prodeje - produktoví specialisté

7.10.2016
Cetria s.r.o.
Místo pracoviště
Jasenická 1522, Vsetín, 755 01, Vsetín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MANAŽEŘI PRODEJE – PRODUKTOVÍ SPECIALISTÉ
Požadujeme: ukončené VŠ vzdělaní (i absolventi) nebo SŠ s odpovídajícími zkušenostmi,
min. středně-pokročilá znalost AJ, ŘP sk. B, IT znalosti – vzdělání/zapálený fanoušek, orientace na trhu s elektronikou, nadšení a zájem pro nové technologie se zaměřením výpočetní technika a spotřební elektronika, motivovaná osobnost s vysokým pracovním nasazením, strategické obchodní myšlení, komunikativnost a cílevědomost
Náplň práce: Komunikace se zákazníky a technická podpora zákaznického servisu, komunikace a vyjednávání s dodavateli i v AJ, komplexní péče o produktové portfolio, objednávky produktů, optimalizace skladových zásob, monitoring konkurence, sledování vývoje na trhu, řízení a kontrola aktivit v digitální oblasti včetně online marketingu, supervize webové aplikace
Nabízíme: práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející společnosti, odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity, možnost kariérního růstu
První kontakt: zájemce prosíme o zaslání životopisu na:  poslat email

Podobné nabídky práce

Zaměstnanci online obchodu - expedice zásilek
ZAMĚSTNANCI ONLINE OBCHODU - EXPEDICE ZÁSILEK Požadujeme: základy práce s počítačem, vhodné i pro uchazeče bez praxe, pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, přátelské vystupování. Náplň práce: příprava a expedice zásilek v onlin ...
Cetria s.r.o. Jasenická 1522, Vsetín Plný úvazek
aktivní
Prodavač/ka
PRODAVAČ/KA Přijmu prodavačku na vánoční trhy do dřevěné boudy. Nástup možný ihned. POŽADUJEME: Řidičská průkaz sk. B., spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování NABÍZÍME: Služební auto, Výdělek 800-1000/den, dle prode ...
Radek Buzinis Železničního vojska 1349, Valašské ... Brigády