Volné pracovní místo  Manažer/ka divize GILD

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Holešov
  • Náplň práce: samostatné řešení produktové divize, prezentace řešení GILD systému, řešení obchodních případů, návrhy a kalkulace systémů dle přání zákazníků, technická a projektová příprava zakázek, vyhledávání nových obchodních příležitostí, správa partnerské sítě a propagace systému, příprava a realizace smluv, podílení se na vývoji inteligentních domů, zodpovědnost za chod a výsledky divize
  • Požadavky: minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou (elektro, automatizace, stavby), praxe v oboru minimálně 3 roky, znalost technického řešení (kabeláže, rozvody, technické vybavení domů), schopnost projektového řízení, znalost MS Office, internet, sociální sítě, IS (výhodou IS BVR), samostatnost, zodpovědnost, kreativita, výborné komunikační schopnosti a obchodního ducha, tah na bránu, reprezentativní vystupování, spolehlivost a cílevědomost, časovou flexibilitu, aktivní přístup k práci, komunikativnost, sebejistotu, ochotu učit se novým věcem, ochotu cestovat, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič
  • Nabízíme: zajímavá práce na HPP, služební notebook, služební telefon, referentské vozidlo, provizní systém, motivační odměny, firemní akce, zázemí stabilní moderní společnosti, mzdové ohodnocení 20000-35000,-Kč
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017