Volné pracovní místo  MANAŽER/KA ODDĚLENÍ KONTROLY KVALITY Č.VM 11497280797

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:23.9.2016
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Náplň práce:
zodpovědnost za oddělní kontroly kvality a bezproblémový chod oddělení
komunikace s korejskými i lokálními dodavateli, zavedení systému zpětné vazby v rámci dodavatelského řetězce
strukturované řešení problémů, reporting vedení společnosti v ČR a v Koreji
odpovědnost za vedení lidí a jejich hodnocení
definování a implementování vstupní inspekce
analýza výkonnosti dodavatelů
spolupráce na implementaci systémů řízení jakosti a take zavádí nové standardy vedoucí ke zlepšení kvality
spolupracuje na technologickém zlepšení výrobků a procesů

Požadujeme:
VŠ vzdělání
znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
znalost anglického jazyka výhodou
znalost práce na PC
samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
orientace na dosažení cíle
řidičský průkaz skup. B výhodou
znalost systému SAP výhodou

Nabízíme:
kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
práci v profesionálním kolektivu
špičkovou technologii a vybavenost při výrobě světlometů
možnost vzdělávání i v zahraničí (Korea, Slovensko)
odborný a kariérní růst
zaměstnanecké výhody

Nástup možný ihned.
Výše platu podle dohody.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016