Volné pracovní místo  Manažer/ka pro strategický marketing

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
-řízení marketingových aktivit společnosti, produktu nebo produktové řady; řízení marketingových aktivit od marketingové strategie přes řízení marketingové mixu (produkt, cena, distribuce a marketingová komunikace), jednání s dodavateli služeb (reklamní agentury, PR agentury, společnosti provádějící marketingový výzkum), řízení týmu.; stanovení business plánu z hlediska marketingové strategie; monitoring a analýza trhu, vývojových trendů a konkurence; tvoření analýzy a zpráv o průběhu a výsledcích práce svěřeného útvaru.

Požadujeme:
-praxi v oblasti marketingu nebo reklamy a propagace; manažerskou praxi; komunikativnost; marketingový přístup; SŠ/VŠ vzdělání; případně certifikáty (např.CIMA A, CIMAB); znalost AJ, NJ

Nabízíme:
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění, stravování

Zájemci se mohou hlásit:
zasláním životopisu (CV) na e-mail: použijte odpovědní formulář

Místo výkonu práce: PARAGAN s.r.o., Lipnická č.p. 351, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016