Zařazeno v oborech:
Management
Pozice:
Technický ředitel/manažer
Lokalita:
Ostrava-město
Zveřejnil:
Úřad práce Ostrava
Může se Vám hodit:
Technický ředitel/manažer Ostrava-město

Volné pracovní místo Manažer/ka útvaru ochrany informací

4.3.2016
F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.
Místo pracoviště
Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava, 702 00, Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Vítkovická 1994/22, Moravská Ostrava

Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: poslat email
Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Pracovní náplň:
Komplexní odpovědnost za vedení projektů a personální řízeni zaměstnanců útvaru ochrany informací, zpracování zakázek v oblasti ochrany informací, reporting o činnosti útvaru vedení společnosti.

Požadujeme :

  • příjemné vystupování
  • pečlivost, flexibilita
  • organizační schopnosti
  • psychická odolnost vůči stresu
  • schopnost vedení zaměstnanců
  • výborná znalost práce na PC
  • výbornou znalost českého jazyka
  • trestní bezúhonnost – čistý trestní rejstřík
  • VŠ vzdělání právního nebo nebo IT zaměření
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat
  • znalost platných právních předpisů (zejména z. č. 101/2000 SB., zákona č. 412/2005 Sb. a příslušných vyhlášek a zákona č. 181/2014 Sb.,)
  • zkušenosti z bezpečnostní analýzy rizik
  • znalost norem skupiny ISO 27000
  • znalost Aj
  • praxe v oboru ochrany informací

Výhodou:

  • certifikát interního auditora, manažera nebo auditora ISMS
  • osvědčení fyzické osoby NBÚ minimálně stupně utajení Důvěrné
  • praxe s programováním síťových aplikací

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Ustanovení o ochraně osobních údajů
Odesláním e-mailu s požadavkem na pracovní místo a zasláním příloh s životopisem prostřednictvím kliknutí na výše uvedenou e-mailovou adresu poslat email uděluji společnosti F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s. se sídlem: Vítkovická 1994/22, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava, IČ: poslat email (dále jen „FSC“) jakožto správci, výslovný souhlas ke zpracování mých osobních údajů v rozsahu, ve kterém je poskytuji prostřednictvím tohoto e-mailu se všemi přiloženými soubory (zejména životopis) za účelem výběrového řízení na volnou pracovní pozici u FSC. Mnou poskytnuté osobní údaje: budou zpracovávány v písemné i automatizované podobě v náležitě zabezpečených prostorech a pouze k tomu oprávněnými osobami tak, aby nemohlo dojít k neoprávněnému nebo nahodilému přístupu k nim a k jejich jakémukoliv zneužití; budou zpracovávány nejdéle po dobu konání výběrového řízení na inzerovanou pozici, po uplynutí této doby budou bezodkladně a spolehlivě zlikvidovány; nebudou po celou dobu zpracování zpřístupněny třetím osobám.
Poskytnutí mých osobních údajů je dobrovolné a mám právo FSC kdykoliv požádat o podání informací a o dalších podrobnostech zpracování svých osobních údajů.V případě, kdy zjistím nebo se budu domnívat, že FSC provádí zpracování mých osobních údajů způsobem, který je v rozporu s právním předpisem, zejména jsou-li mé osobní údaje s ohledem na účel jejich zpracování nepřesné, mohu kdykoliv FSC požádat o vysvětlení, popř. aby odstranila takto vzniklý stav. Mám právo tento souhlas se zpracováním mých osobních údajů kdykoliv písemně odvolat.