Volné pracovní místo  Manažerka/Ředitelka školky

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Salmovská 498/7, Nové Město
kontakt: V případě zájmu zašlete svů*j životopis s fotografií na mail použijte odpovědní formulář (předmět Vychovatelka). Zájemci splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Hledáme manažerku/ředitelku pobočky do naší mezinárodní školky Sugar Cube.
Náplň práce:
  • rozvoj pobočky soukromé školky
  • efektivní využití finančních prostředků věnovaných rozvoji firmy
  • vytváření a realizaci strategických a obchodních plánů společnosti
  • vyhodnocení možností místního trhu
  • organizace práce pobočky
  • nábor, motivace a kontrola zaměstnanců
Požadujeme:
  • praxe z obdobné pozice (předchozí zkušenost je nutná)
  • vzdělání v oblasti financí nebo řízení podníků
  • spolehlivost, odpovědnost, flexibilita
  • schopnost týmové práce
  • chuť pracovat v multikulturním prostředí
  • přehled o aktuálním dění kolem soukromých školek, dětských skupin nebo jeslí výhodou
V případě zájmu zašlete svůj životopis s fotkou na mail použijte odpovědní formulář (předmět Manažerka), zájemci
splňující požadavky budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016 do 31.8.2017