Volné pracovní místo  MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s předpokladem prodloužení.
NÁPLŇ PRÁCE:Manipulace s materiálem ve výrobě, obsluha manipulačního paletového vozíku, jedná se o třísměnný provoz.
POŽADUJEME:vyučení, platné osvědčení pro řízení vysokozdvižného vozíku (výhodou), základní znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B.
NABÍZÍME:zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti, mzda odpovídající náročnosti zastávané pracovní pozice, zvýhodnění za směnování, příspěvek na dopravu do zaměstnání, týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, závodní stravování, příspěvek na zdraví a relax, příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt - paní Aneta Mrázková, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu) nebo osobně.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 13.7.2016 do 31.12.2016