Volné pracovní místo  Manipulační dělník VZV

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 16 500–21 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Hedvikov 1
Náplň práce: manipulace s materiálem a výrobky, převážení výrobků pomocí ručního el. vozíku
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost. Znalost práce ve skladu a průkaz na VZV či oprávnění na ruční el. vozík-výhodou.
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky se Zuzanou Pošíkovou, tel. použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář nebo s Libuší Veselou, tel. použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář .

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2016