Volné pracovní místo  Manipulační dělník

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 125 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Manipulační dělník ve výrobě

náplň práce:
  • sváží vysokozdvižným vozíkem hotové výrobky z výroby na sklad
  • vychystává zakázky k expedici, pomocí VZV je nakládá a pak ručně urovnává na vozidle
  • vykládá přivezené zboží z vozidel, uklízí sklady

nabízíme:
  • plný pracovní úvazek ve 2 směnném provoze
  • platové ohodnocení od 120,- Kč/hod + další benefity:
  • stravenkový paušál 115,- Kč/směnu
  • odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč za rok
  • 25 dnů dovolené
  • první pracovní poměr na dobu určitou, další pak na neurčitou
  • s ohledem na ruční nakládku (fyzicky náročnější práce), místo vhodné spíše pro muže
  • vhodné také pro absolventy

požadujeme:
  • zodpovědnost a pečlivost při vychystávání a nakládání objednávek na kamióny
  • praxe ve skladu, nebo s řízením a obsluhou VZV je výhodou, (pokud není, po proškolení
zajistíme průkaz na VZV )

Fyzicky náročná práce, vhodné spíše pro muže.

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista: Ing. Radek Krvač, tel: použijte odpovědní formulář . Životopis posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Manipulační dělník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Radek Krvač z Styrotrade, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Manipulační dělník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.