Volné pracovní místo  Manipulační dělník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 900 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, 400 32 Ústí nad Labem.
Požadujeme:
  • minimálně vyučení nejlépe v TECHNICKÉM či STROJNÍM oboru - vhodné i pro čerstvé absolventy učilišť
  • v případě základního vzdělání nutný průkaz na obsluhu VZV + praxe s jeho obsluhou
  • dobrý zdravotní stav
Náplň práce:
  • manipulace s bigbagy pomocí vysokozdvižného vozíku, paletizačního vozíku a jeřábu
  • ovládání pneumatické dopravy
  • plnění a stáčení surovin (autocisterny a železniční cisterny)
  • ruční manipulace se sudy, pytli, paletami a jinými objemnými předměty
  • navážení obalů, kompletace dodávek před expedicí, plnění drobných obalů
Pracovní poměr na 9 měsíců s možností prodloužení dle pracovních výsledků.
Upozornění: Jedná se o práci v rizikovém prostředí - prach bisfenolu A. Jedná se o práci na 12-ti hodinové směny (nepřetržitý provoz).
Kontaktní osoba: Bc. Jana Hlávková, e-mail použijte odpovědní formulář - na tento e-mail zašlete životopis

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Čtyřsměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017 do 30.11.2017