Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Kurýr
Lokalita:
Praha-centrum
Zveřejnil:
Úřad práce Praha 6
Může se Vám hodit:
Kurýr Praha-centrum

Volné pracovní místo manipulační dělník/řidič B - nakládka a vykládka zavazadel z letadel

13.4.2016
Menzies Aviation (Czech), s.r.o.
Místo pracoviště
K letišti 1049/57, Ruzyně, 161 00, Praha
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Nepřetržitý provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: K Letišti 57/1049, Praha 6
Prvotní kontakt: email: poslat email
Požadavky: fyzicky náročná práce
výuční list, dovršení 18 let Možnost rozšíření skupiny řidičského oprávnění na sk C a E -placené zaměstnavatelem
v případě zájmu kontaktujte : poslat email

dobrá fyzická kondice
časová flexibilita (nepřetržitý provoz)
spolehlivost
trestní bezúhonnost
odolnost vůči stresovým situacím
řidičský průkaz skupiny B (pozice řidič/nakladač)
výpis z rejstříku trestů
Náplň práce:
Nakládka a vykládka zavazadel z letadel, práce ve třídírně zavazadel
Nástup: od LEDNA 2016
V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis sl. Tučkové Evě na email:
poslat email (prosím připište odkud nabídku práce máte a název pozice o kterou se ucházíte)
Stravenky, příplatky ke mzdě, možnost karierního růstu

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz