Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Jeřábník
Lokalita:
Chrudim
Zveřejnil:
Úřad práce Chrudim
Může se Vám hodit:
Jeřábník Chrudim

Volné pracovní místo Manipulační pracovník

19.3.2016
Povrchové úpravy Třemošnice s.r.o.
Místo pracoviště
Budovatelů 484, Třemošnice, 538 43, Třemošnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Budovatelů 484, Třemošnice
Náplň práce: nakládka a vykládka výrobků, manipulační práce. Jedná se o práci se zvedáním těžších břemen i nad 15 kg.
Požadujeme: průkaz VZV nebo řidičský průkaz, vyučení v jakémkoliv oboru, loajalitu, pečlivost, samostatnost, odpovědnost a dochvilnost.
Zaměstnanecké výhody: Stravování s příspěvkem zaměstnavatele. 5 týdnů dovolené , 13.a14.plat.,práce v malém kolektivu
První kontakt učiňte prosím telefonicky na výše uvedeném telefonním čísle od 7–15hod., e-mailovou adresou či osobně mezi 7–15hod. na adrese Budovatelů 484, Třemošnice

Požadované dovednosti

  • Činnosti na technických zařízeních – vazačský průkaz
  • Řidičský průkaz