Volné pracovní místo  manipulant expedice

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 15 500–17 500 Kč / měsíc

Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem i osobně (kdykoliv).

Požadavky: Průkaz řidiče vysokozdvižných vozíků výhodou, přesnost, komunikační schopnosti, akceptace 3 směnného provozu, práce na PC, v systému SAP a práce se čtečkou výhodou

Náplň práce: dohlížení na dodržování FIFO, příprava dodávek dle požadavků zákazníků, nakládla a vykládka výrobků, manipulace s výroby ve skladu, provádění fyzického příjmu a výdeje ve skladu (vážení, štítkování, balení), práce se systémem SAP a se čtečkou

Zaměstnanecké výhody:
Firemní prémie ve výši až 8% měsíčně, individuální prémie až do výše 1 500 Kč měsíčně, odměna za přítomnost v práci ve výši až 2 000 Kč měsíčně, náborový příspěvek 5000 Kč po odpracování 6 měsíců, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění až do výše 1 600 Kč měsíčně, 13. plat ve výši 15 000Kč vyplácený 2x ročně, Cafeteria (příspěvky na dovolenou, lázně, kulturní akce, kino a další) až do výše 8 000 Kč ročně, nadstandartní příplatky, týden dovolené navíc, placená volna nad rámec zákoníku práce, příspěvek na stravování, pravidelné navyšování mezd, karérní růst, zvýhodněné tarify u společnosti Vodafone

Místo výkonu práce: Průmyslová 1501, 691 23 Pohořelice

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 28.11.2016