Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Jeřábník
Lokalita:
Most
Zveřejnil:
Úřad práce Most
Může se Vám hodit:
Jeřábník Most

Volné pracovní místo Manipulant - operátor věže

16.6.2016
UPLINE CZ s.r.o.
Místo pracoviště
71, Obrnice, 435 21, Obrnice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Hledáme pracovníky do kontejnerového terminálu.

Náplň práce:

  • přesyp materiálu na věži z kontejnerů do autosil
  • instalování vložky do kontejneru
  • zadávání dat do počítače
  • jedná se o práci ve venkovním prostředí

Požadujeme:

  • pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
  • základní znalost práce na PC

Místo výkonu práce: Obrnice

Jedná se o třísměnný pracovní režim od pondělí do pátku (soboty, neděle a svátky volné), týdenní pracovní doba 37,5 hod., střídání po týdnu – ranní, odpolední, noční, délka směny 8 hodin včetně přestávky.

Nástup: 1.7.2016

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení.

Prosím o zaslání životopisu na emailovou adresu poslat email .

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá našim požadavkům, budou pozváni k osobnímu pohovoru. Ostatní kandidáty bohužel nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za Váš zájem a pochopení.