Volné pracovní místo Manipulant s VZV

9.8.2016
Geomine a.s.
Místo pracoviště
Husova 570, Příbram VI-Březové Hory, 261 01, Příbram
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Naše oddělení výroby přijme šikovného uchazeče na pozici Manipulant s VZV.
Náplň práce:

  • manipulace s polotovary a materiálem

Požadujeme:

  • výuční list ve strojírenském oboru vítán
  • platný průkaz na obsluhu VZV
  • praxe s obsluhou VZV výhodou
  • manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr ve vícesměnném provozu
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu a kvalitě práce
  • zaškolení na nabízenou pozici
  • závodní stravování či stravenky
  • volnočasové aktivity
  • vzdělávání (anglický jazyk a kurz technického kreslení)

Na Váš životopis se těší Lenka Švandelíková na telefonu poslat email či na Váš životopis na emailu poslat email
Pohovory probíhají každý všední den po předchozí telefonické dohodě od 7:00 do 15:30. Kontaktovat nás můžete telefonicky i emailem.