Volné pracovní místo  Manipulanti beden

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 13 000–18 000 Kč / měsíc

Náplň práce: ruční přetahování prázdných a plných beden s výrobky, komunikace s vedoucí balírny. Fyzicky náročná práce (těžká břemena, cca 30 kg), práce v chladném prostředí.
Požadujeme: šikovnost a ochotu k práci, organizační a komunikační schopnosti.
Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, ubytování zajištěno v blízkosti na firemní ubytovně hotelového typu, strava a nápoje zcela zdarma bez omezení po celou dobu na směně, příspěvek 5 000 Kč na stěhování, firemní chatky na dovolenou, příplatek za dochvilnost 1 000 Kč, poukázky na masáže, práce v čistém potravinářském provozu, příspěvek na dopravu.
Náklady na vstupní zdravotní prohlídku hradí zaměstnavatel.
Pracovní doba na 8 i 12 h. směny - dlouhý, krátký týden.
Nástup možný ihned s prohlídkou výrobního závodu.
Kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně (ČT 9:00 - 11:00).

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016