Volné pracovní místo  Manipulant/ka ve výrobě

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • nepřetržitý pracovní režim, 8-hodinová pracovní doba
  • obsluha výrobních linek pomocí manipulační techniky
  • odebírání hotové výroby z výrobních linek, fixace strečovou fólií (strojově), odvoz na předávací místo skladu
  • zásobování výrobních linek materiálem - palety, štítky, chemie
  • odvoz zmetků z výroby k likvidaci
  • obsluha manipulační techniky (VZV s kabinou) na vnitřních a venkovních komunikacích výrobního podniku
  • 2 členný tým manipulantů na 1 směnu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
  • předchozí praxe ve skladu výhodou
  • platné oprávnění na VZV výhodou
  • manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • ochotu pracovat na směny

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • slevové programy u našich dodavatelů/partnerů z různých oblastí, např. T-mobile, O2
  • týden dovolené navíc plus 3 dny samoléčby hrazené zaměstnavatelem za rok
  • příspěvky na penzijní a životní připojištění od zaměstnavatele
  • podpora zdraví zaměstnanců ze strany zaměstnavatele (příspěvek, dny zdraví)

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 15.3.2017