Volné pracovní místo marketing manager

8.6.2016
Prušák Group s.r.o.
Místo pracoviště
1, Vnitřní Město, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Hledáme zkušenějšího samostatného marketéra se zkušenostmi v oblasti marketingu & PR.
Vaší pracovní náplní bude marketingová podpora atraktivního nákupního centra. Jedná se o samostatnou pozici bez přímých podřízených. Zkušenosti s marketingovou komunikací a PR ze strany klienta či agentury jsou nutné po dob u minimálně 4 let, stejně tak jako znalost anglického jazyka je velkou výhodou alespoň na úrovni komunikativní+. Profesionální vystupování je základním předpokladem pro tuto pracovní pozici.
Náplň práce:

  • Marketingová koordinace a exekuce činností pro atraktivní komerční retailové objekty- obchodní centra (zodpovědnost za

strategii, rozpočet)

  • Řízení marketingových strategií a projektů
  • Komunikace s externími agenturami (markom, digital,..)
  • Organizace eventů, příprava newsletterů
  • Aktivní práce se sociálními sítěmi
  • Příprava marketingových plánů, strategií, optimalizací a ročních rozpočtů a smluv
  • Správa webových stránek, prezentace, drobná administrativa
  • Reporting

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně z oblasti marketingu nebo ekonomie
  • Min. 4 roky praxe na marketingové pozici
  • Schopnost oslovit široké spektrum lidí vhodnými marketingovými komunikačními kanály
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Zkušenosti s CopyWritingem výhodou, není podmínkou
  • Znalost AJ – alespoň na komunikativní úrovni (jsme zahraniční společnost)
  • Velmi dobrá komunikace s lidmi, umění přesvědčit, týmový hráč, kreativita, strategické myšlení, analytické a organizační schopnosti
  • Ochota pracovat v dynamickém prostředí, flexibilita a samostatnost
  • Orientace na výsledek
  • Aktivní přístup
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Kreativní a rozmanitou práci v prostředí úspěšné společnosti
  • Stabilní příjemný kolektiv
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Zaškolení pod vedením služebně starších kolegů
  • Motivující platové ohodnocení, automobil (i k soukromému užití)
  • Pracovní benefity

Pracovní doba: na plný pracovní úvazek, nástup ihned
Místo výkonu práce: Plzeň
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, služební auto, telefon, 25 dní dovolené, firemní akce, vzdělání/školení, příspěvek na stravování