Volné pracovní místo  TELECOMMUNICATION OPERATOR

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–22 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: prezentace svěřených služeb po telefonu, následné uzavírání objednávek a agenda s nimi spojená.
POŽADUJEME: komunikativnost, pozitivní myšlení, veselá povaha, zodpovědnost, praxe na obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME:
Motivační platové ohodnocení
Zázemí spolehlivé firmy oceněné statusem firmy patřící mezi 100 nejstabilnějších firem v ČR
Jednosměnný provoz Po-Pá
Veselý kolektiv
Kancelářská pozice na HPP
Zaměstnanecké benefity - flexipassy, hmotné odměny v podobě elektroniky atd., slvy na zboží, produkty i služby
Školení v sídle pobočky hrazené zaměstnavatelem
Týdenní a měsíční odměny

Nyní máte skvělou příležitost objevit práci svých snů v kolektivu, jaký jste ještě nikde nezažili!
Proto neváhejte a obracejte se na naše personální oddělení na tel. čísle použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017