Volné pracovní místo Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

21.9.2016
DRUŽSTVO ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ
Místo pracoviště
425, Zádveřice, 763 12, Zádveřice-Raková
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadavky: řidičský průkaz T, svářečský průkaz
Náplň práce: opravárenství a zemědělská činnost, řidič, traktorista.
Výhody: možnost ubytování.
Pracoviště: Zádveřice 425, Vizovice
Zájemci o volné místo nechť se hlásí telefonicky v době od 7:00 do 15:00 hodin, nebo se zastaví osobně na pracovišti ve stejnou dobu.

Podobné nabídky práce

Strojní mechanik - zámečník.
Přijmeme pracovníka na montáž automatů a různých aplikací dle výkresové dokumentace. Požadavky: vyučen ve strojním oboru, praxe strojního zámečníka vítána. Výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na stravu, životní pojištění, zvý ...
TAJMAC-ZPS, a. s. třída 3. května 1180, Zlín Plný úvazek
týden
Montážníci ocelových hal
Místo výkonu - ČR dle místa montáže Náplň práce: montáž konstrukcí, opláštění, pomocné práce Požadavky: manuální zručnost, pracovitost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost, loajalita, trestní bezúhonnost Výhody: prem ...
Unihal s.r.o. tř. Tomáše Bati 1766, Otrokovice Plný úvazek
aktivní
Strojní mechanik.
Požadavky: samostatnost, čas. flexibilita, strojír. vzd. a praxe ve strojír. prům. výhodou. Benefity: podn. stravování, týden dovolené navíc.
Frema, a. s. třída 3. května 850, Zlín Plný úvazek
aktivní
Operátoři ve výrobě
Požadavky: střední vzdělání s výučním listem, manuální zručnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, schopnost učit se nové věci, řidičské oprávnění pro VZV výhodou, kvalifikace v oboru: elektrikář, plastikář, strojní zámečník, mecha ...
Pipelife Czech, s. r. o. Kučovaniny 1778, Otrokovice Plný úvazek