Volné pracovní místo  Mechanici zemědělských strojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky: Mechanici zemědělských strojů
OC
Náplň práce:
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • Jednání se zákazníky
  • Příprava cenových nabídek
  • Prodej produktů a prezentace firmy na předem připravených jednáních
  • Rozvoj obchodní sítě a akvizice nových klientů
  • Práva zákaznického portfolia v daném regionu
  • Plnění obchodních cílů společnosti
  • Pravidelný reporting
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Praxe a zkušenosti v oblasti služeb vítána
  • Znalost práce na PC ( EXEL, WORD, Internet …)
  • Schopnost plánovat, řídit a organizovat svoji činnost v souladu s požadavky
  • Samostatné vedení obchodních jednání a prezentaci
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Komunikační schopnosti
  • Bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
  • Flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • PPS
Jazykové vzdělání:
  • Angličtina vítána
Nabízíme:
  • Zajímavou stabilní práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavé platové ohodnocení ( základní mzda + odměny z obratu )
  • Mobilní telefon, služební automobil
Životopisy zasílat na email: použijte odpovědní formulář
Nástup: ihned. Mzda: 20 000,- Kč
Místo výkonu práce:GRI CS a.s. Dobříš, Rybníky 1, 26301 Dobříš

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.6.2019