Volné pracovní místo  Mechanik + řidič asistenční a odtahové služby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Hlinsko v Čechách.
Pracovní náplň: práce mechanika a řidiče asistenční a odtahové služby
Požadujeme: ŘP sk.B, skupinu C a E požaduji po nastoupení do zaměstnání (možnost rekvalifikace), digitální kartu řidiče, jeřábnické a vazačské zkoušky - výhodou (nejsou podmínkou), možnost získání profesního průkazu, popř. jiných oprávnění. V případě větší vzdálenosti dojíždění v době pohotovosti možnost ubytování na ubytovně. Po další dohodě lze poskytnout pronájem pracovního bytu, pro případ nastěhování s rodinou.
Čistý trestní rejstřík, bezúhonnost, flexibilitu, spolehlivost, přesnost.
Praxe nutná (alespoň v dopravě jako řidič). Bydliště do 15 Km od sídla firmy výhodou.
Možnost získání profesního průkazu, popř. jiných oprávnění.
V případě zájmu nejprve telef. kontakt (i v případě doporučenky) na použijte odpovědní formulář - p. Kučera, po domluvě zasílání životopisů na e-mail: použijte odpovědní formulář
Požadujeme: vyučení v oboru mechanik nebo příbuzném.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.11.2016