Volné pracovní místo  Mechanik a opravář ostatních strojů a zařízení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–19 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Tiskařská č.p. 625/2, Malešice, Praha 108

Tiskárny MAFRAPRINT se specializují na tisk produkce novinového charakteru. Zaměstnáním u nás získáte možnost podílet se na vydávání takových deníků, jako jsou MF DNES, Lidové noviny a Metro. Jsme součástí mediální skupiny MAFRA a právě hledáme nové posily do našeho týmu. Těšíme se na Vaši reakci!

Popis pozice:
  • servis ofsetových rotačních polygrafických strojů, expedičního zařízení a zařízení na výrobu tiskových desek.

Očekáváme:
  • min. vyučení v oboru strojním (maturita v oboru výhodou, možno i absolvent),
  • schopnost orientace ve strojních výkresech a příslušné technické dokumentaci,
  • ochotu pracovat ve směnném provozu,
  • praxe na obdobné pozici vítána.

Nabízíme:
  • čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě v Praze - Malešicích,
  • 5 týdnů dovolené ročně,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • každoroční příspěvek na volnočasové aktivity,
  • zázemí stabilní mediální skupiny,
  • nástup co nejdříve.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2015 do 30.9.2016