Volné pracovní místo  MECHANIK NÁKLADNÍCH VOZŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • Odborné vyučení v oboru automechanika nebo opraváře zemědělských stojů
  • Praxi v autorizovaném servisu alespoň tři roky
  • Technické myšlení, zručnost a fyzickou zdatnost
  • Dobré organizační schopnosti
  • Komunikativnost, chuť neustále se učit novým věcem.
Náplň práce:
  • Realizace oprav a výměny jednotlivých dílů (motor, převodovka, brzdy, spojky, filtry atp.)
  • Stanovování diagnózy poruch ve spolupráci s diagnostikem
  • Stanovení způsobu opravy
  • Provádění generálních, záručních oprav a prohlídek
  • Aktivní spolupráce se zbytkem týmu
Nabídka společnosti:
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (17- 25 000 Kč)
  • Možnost seberealizace ve stabilní společnosti
  • Širokou škálu odborných školení
  • Moderní pracovní prostředí.
V případě zájmu zašlete Váš životopis emailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.5.2018