Volné pracovní místo  Mechanik, opravář, seřizovač průmyslových strojů a zařízení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SEŘIZOVAČ LISŮ TURNOV
Pro našeho klienta z oblasti výroby a montáží keramických výrobků pro technické účely hledáme kandidáta na pozici Seřizovač lisů.
Náplň práce:
  • nastavení stroje do provozu
  • seřizování lisů během směny (mechanické stroje bez elektronického ovládání)
  • preventivní údržbu a provozuschopnost strojů, upozorňuje na případné nedostatky
  • pořádek na pracovišti
Požadujeme:
  • vyučení ve strojním oboru (nebo jiný technický obor )
  • praxi v oboru
  • manuální zručnost, cit pro přesnost
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilitu
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
Nabízíme:
  • perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
  • dobré pracovní podmínky a stabilní zaměstnání
  • motivační ohodnocení
  • firemní benefity (stravenky, bonusy, ...)

Vhodné pro

Směnnost

Čtyřsměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2016 do 30.6.2016