Volné pracovní místo MECHANIK - OPRAVÁŘ

31.8.2016
VVISS a.s.
Místo pracoviště
44, Žernov, 512 63, Žernov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

VVISS a.s. příjme pracovníka na pozici : Mechanik – opravář

Pracovní náplň : provádění běžných oprava zemědělských strojů, zhotovování náhradních dílů, každoroční údržba zemědělské techniky.

Požadavky:

  • SO vzdělání v oboru
  • zkušenosti a praxi při opravách zemědělské techniky
  • časová flexibility
  • ŘP B,
    • svářečský průkaz výhodou

Životopis posílejte na poslat email
tel.č. poslat email prac. poměr na dobu určitou

kontakt: e-mailem, telefonicky

Podobné nabídky práce

SEŘIZOVAČ VČETNĚ OBSLUHY TVÁŘECÍCH AUTOMATŮ
SEŘIZOVAČ VČETNĚ OBSLUHY TVÁŘECÍCH AUTOMATŮ, vyuč. ve strojním oboru event. příbuzném, kontakt: v prac. dny od 6.00 do 13.30 hod.,
Šroubárna Turnov, a.s. Bezručova 788, Turnov Plný úvazek
aktivní
SEŘIZOVAČ TEXTILNÍCH TKACÍCH STROJŮ
SEŘIZOVAČ TEXTILNÍCH TKACÍCH STROJŮ, vyuč., místa jsou určena pouze pro pracovníky s praxí, stravenky, svoz a rozvoz do práce, prac. poměr nejprve na půl roku, poté na neurčito, osobní kontakt: zájemci se mohou hlásit každou stř ...
Tessitura Monti Cekia s.r.o. 15, Studenec Plný úvazek
aktivní
SEŘIZOVAČ TKALCOVSKÝCH STROJŮ
SEŘIZOVAČ TKALCOVSKÝCH STROJŮ, vyuč. v oboru výhodou, prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, podnikové stravování
LTZ Libštát s.r.o. 58, Libštát Plný úvazek
aktivní
OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ
řidič. průkaz sk. B,C,T, prac. doba v letním období od 7.00 do 16.00 hod., v zimním období od 7.00 do 15.00 hod., kontakt: po - pá od 6.30 do 15.00 hod.,
Zemědělské družstvo Horal Bozkovská 236, Vysoké nad Jizerou Plný úvazek
aktivní
STROJNÍ MECHANIK
Montáž a výroba strojů = obory: nástrojař, obráběč kovů, svářeč, Požadavky: - vyučení ve strojním oboru (praxe vítána) - řidičské oprávnění sk. B, - flexibilita a schopnost se učit nové věci - možná účast na montážích i v ...
RESIM s.r.o. Nudvojovická 2257, Turnov Plný úvazek
SERVISNÍ TECHNIK - OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ - AUTOELEKTRIKÁŘ
Pro naši rozvíjející se společnost hledáme dva spolupracovníky na pozici Servisní technik - opravář zemědělských strojů - autoelektrikář. Rádi bychom v našem kolektivu uvítali šikovné lidi, kteří se nebojí práce, umějí komunikovat ...
UN-COM, spol. s r.o. 102, Karlovice Plný úvazek