Volné pracovní místo  Metodik / metodička

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • identifikace potřeb v oblasti rozvoje zaměstnanců škol a školských zařízení,
  • implementace nových vzdělávacích programů,
  • organizace a administrativa vzdělávacích akcí,
  • navazování spolupráce s novými lektory,
  • podíl na tvorbě a realizaci projektů z oblasti vzdělávání,
  • spolupráce se školami a školskými zařízeními.
Požadavky:
  • VŠ magisterské vzdělání pedagogického směru,
  • výborné komunikační schopnosti a organizační dovednosti,
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Office),
  • preciznost, samostatnost, odpovědnost,
  • schopnost týmové i individuální práce,
  • ochotu dále se rozvíjet v odborných tématech,
  • bezúhonnost,
  • zkušenosti z oblasti vzdělávání výhodou,
  • znalost prostředí školských příspěvkových organizací výhodou,
  • ŘP sk. B výhodou.
Zaměstnanecké výhody:
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování
  • flexibilní pracovní doba, odborné vzdělávání, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění.
Informace:
  • mailem, telefonicky.>

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 18.3.2024