Volné pracovní místo  Metrolog

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Kontakt: Blanka Mašková, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Pro našeho významného klienta se sídlem v Písku, který se zabývá výrobou v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: METROLOG
Náplň práce:
  • vytváření návodu k používání kontrolních přípravků a měřidel
  • zajištění správného používání, skladování a údržby měřidel
  • analýza, identifikace a přezkoušení způsobilosti měřidel
  • evidence veškerého vybavení měřidel závodu
Požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • základní znalost AJ
  • praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • uživatelská znalost práce na PC
  • čtení a orientace v technické dokumentaci
  • časová flexibilita, samostatnost, pečlivost
Nabízíme:
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • profesní růst
  • odborná školení
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • po odpracovaném roce týden dovolené navíc
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2015