Zařazeno v oborech:
Kvalita a kontrola jakosti
Pozice:
Metrolog
Lokalita:
Tachov
Zveřejnil:
Úřad práce Tachov
Může se Vám hodit:
Metrolog Tachov

Volné pracovní místo Metrolog

21.10.2016
KDK Automotive Czech s. r. o.
Místo pracoviště
108, Vítkov, 347 01, Tachov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Vítkov 108, Tachov
Možnost i na zkrácený pracovní úvazek (dle dohody)
Náplň práce:

  • měření na 3D scanneru

Požadavky:

  • SŠ vzdělání v technickém oboru
  • vhodné pro absolventy či studenty VŠ
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC
  • flexibilita

Dovolená navíc, Stravenky, Závodní stravování, Příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění, Bonusový systém společnosti, Služební telefon/notebook, Příspěvek na volnočasové aktivity formou poukázek Unišek+ , Profesní a jazykové vzdělávací kurzy