Zařazeno v oborech:
Státní a veřejná správa
Pozice:
Úředník
Lokalita:
Brno-město
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-město
Může se Vám hodit:
Úředník Brno-město

Volné pracovní místo Ministerský rada

10.9.2016
MINISTERSTVO VNITRA
Místo pracoviště
Hněvkovského 30/65, Komárov, 617 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče o pracovní pozici

Ministerský rada

ID služebního místa: poslat email č.j. MV-120190/SP-2016

Obor služby: Vnitřní pořádek a bezpečnost státu

Náplň práce: zajišťování administrativní agendy a organizace; vedení správního řízení podle zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky, ve znění pozdějších předpisů

Místo výkonu práce: Brno

Kvalifikační požadavky: magisterský studijní program

Základní požadavky: svéprávnost, bezúhonnost
Minimální požadovaný věk: 18
Zdravotní způsobilost: místo není vhodné pro OZZ/OZP se specifickými požadavky
Stupeň utajení: Vyhrazené
Nezbytné státní občanství ČR: Ano
Zákaz konkurence: Ne
Jazykové zkoušky: Anglický jazyk – standardizovaná JZ – 2

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 13. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

Pracovní poměr bude uzavřen na dobu neurčitou.

Požadované přílohy:
" Žádost o přijetí do služebního poměru; žádost o zařazení na služební místo
" Čestné prohlášení o státním občanství
" Čestné prohlášení o svéprávnosti
" Čestné prohlášení o vzdělání
" Čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti
" Prohlášení fyzické osoby o svéprávnosti

Způsob podání žádosti
Datum podání žádosti: 22.09.2016
Adresa/místo osobního podání žádosti: Ministerstvo vnitra

P.O.BOX poslat email Nad Štolou poslat email Praha 7
Datová schránka: krk34e3
E-mailová adresa elektronické podatelny: poslat email
Kontaktní osoba: Mgr. Anna Vlachová, tel. poslat email , email: poslat email

Poznámka: obálku označit slovy „Neotvírat“ a „Výběrové řízení na služební místo ministerský rada v oddělení styčných pracovníků odboru azylové a migrační politiky, ID 30349896, č.j. MV-120190/SP-2016“.

Veškeré informace o VŘ a přílohy ke stažení jsou na stránkách poslat email odkaz úřední deska.