Volné pracovní místo  MISTR LAKOVNY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Požadujeme: SŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření, praxi na obdobné pozici min. 3 roky, znalost technologií práce s plechem, hlavně v oblasti lakování práškovými barvami výhodou, dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost IS SAP - výhodou, organizační a řídící schopnosti, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, odolnost vůči stresu.
Náplň práce: organizování práce zaměstnanců svěřeného úseku, schvalování a koordinace jednotlivých zakázek, zabezpečování plynulého chodu dílny, pracování s podnikovým informačním systémem, zajištění kontroly kvality.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, smlouvu na dobu neurčitou, závodní stravování se zajímavým příspěvkem, příspěvky na penzijní a životní připojištění, kulturu a volnočasové aktivity, zázemí stabilní, více jak 100-leté české firmy, bez vlivu automotive,vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.8.2016