Volné pracovní místo  Mistr/mistrová v technickém krejčovství

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 150–180 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Popis práce
Mistr/mistrová musí střih vymyslet, nakreslit, nastříhat materiál, rozdělí práci šičkám a přípravářkám, kontroluje a hodnotí jejich práci. Nejde o těžké šití. Zakládáme si na kvalitě a preciznosti.
Tvorba šablon/střihů na obaly pro lyže, snowboardy, surfy, lodě, také obaly na pneumatiky, sluneční clony, tepelné izolace na obytné vozy, hudební nástroje, zbraně atd…

Náplň práce:
  • tvorba střihů, příprava materiálů a střihání látek
  • rozdělování práce přípravářkám a švadlenám, kontrola kvality práce
  • komunikace se zákazníkem osobně, telefonem
  • šití výrobků, zaučování nových šiček

Požadujeme
  • Zkušenost s výrobou střihů, stříháním látek a technickým šitím
  • Zodpovědnost, spolehlivost, preciznost, fyzická zdatnost
  • Ochotu učit se novým technologickým postupům
  • Neustálý posun kvality a úspor ve výrobních postupech

Nabízíme
  • Práci v malém kolektivu v rodinné firmě
  • HPP nebo DPČ nebo DPP dle domluvy
  • Odpovídající mzdu a motivační systém odměňování
  • Zaměstnanecké slevy na zboží a služby

Na jaké benefity má mistrová nárok:
  • 4 týdny dovolené
  • 1 sick day po odpracování každých měsíců
  • odměna za loajalitu - po odpracovaném roce - stravenky
  • nákup zboží a služeb se zaměstnaneckou slevou - ve výši 50%

Pracovní doba:
  • možnost pohyblivé pracovní doby
  • možnost zkráceného úvazku 30 hod/týden

Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce:
Těšínská 14, Plzeň - Doubravka
V případě zájmu volejte použijte odpovědní formulář nebo pište na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku Mistr/mistrová v technickém krejčovství?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Josef König z KÖNIG - SURF, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mistr/mistrová v technickém krejčovství

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.