Volné pracovní místo  Mistr/mistrová

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Náplň práce: podílet se na tvorbě plánu výroby ve svých úsecích tak, aby bylo vyrobeno odpovídající množství výrobků dle požadovaných druhů referencí. Trvale sledovat dodržování technologického postupu ve výrobě. Znát postupy řízení kvality a řídit se jimi, kontrolovat, zda podřízení dodržují kontrolní a pracovní postupy, aktivně řešit neshody na svěřeném úseku. Optimální rozdělení operátorů na jednotlivá pracoviště, pravidelné školení operátorů, proškolení každého nového operátora a přidělení trenéra, zajištění přípravy pracovišť pro následující směnu, zodpovědnost za řádné využití pracovní doby, kontrola docházkového systému podřízených, kontrola a dohlížení na udržování čistoty a pořádku na pracovištích.
Požadujeme: MS OFFICE pokročilý, znalost UKR výhodou
N

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování - závodní dotované stravování,
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - penzijní připojištění
  • Jiné výhody - benefitní program

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 18.4.2024

Máte zájem o nabídku Mistr/mistrová?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Gamanová z HUTCHINSON s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mistr/mistrová

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.