Zařazeno v oborech:
Auto - moto
Pozice:
Vedoucí servisu
Lokalita:
Praha-východ
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Vedoucí servisu Praha-východ

Volné pracovní místo MISTR SERVISU NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

27.5.2016
Master Truck s.r.o.
Místo pracoviště
Měšice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: Měšice u Prahy, okres Praha – východ. Jedná se o nově budované servisní středisko s předpokládaným zahájením provozu v červenci 2016. Zaučení je možné v Loukově u Mnichova Hradiště.
Pracovní náplň: vedení týmu mechaniků, rozdělování pracovních úkolů, hodnocení podřízených, organizace chodu dílny dle objednávek, plánování a koordinace přípravy oprav, stanovení postupu oprav a určení priorit oprav, zajištění/objed­návání náhradních dílů dle plánovaných oprav, komunikace se zákazníkem o průběhu opravy, kontrolní činnost
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání v oboru autoopravárenství nebo ve strojním oboru, min. 2 roky praxe na obdobné pozici, znalost problematiky oprav automobilové techniky, ŘP sk. B, C-podmínkou, E-výhodou, schopnost vést a motivovat tým pracovníků, organizační a komunikační schopnosti, příjemné vystupování, manuální zručnost, kladný vztah k dopravě, samostatnost, systematičnost, časová flexibilita
Nabízíme: zázemí stabilní a dynamické společnosti, zajímavou a samostatnou práci, zcela nové a vysoce moderní pracovní zázemí, důkladné zaškolení, motivující mzdové ohodnocení, možnost seberealizace a osobního rozvoje
Životopisy posílejte na email poslat email
Osobní schůzka je možná po telefonické domluvě na tel. čísle poslat email (Michal Škrob)

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B
  • Řidičský průkaz – řízení nákladních automobilů – skupina C
  • Řidičský průkaz – řízení motorových vozidel s přívěsem – skupina E – výhodou