Volné pracovní místo  Mistr strojírenské výroby

Lokalita 373 01, Temelín
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Společnost ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o. hledá do svého týmu zaměstnance na pozici Mistr výroby (obrábění) pro činnosti na jaderné elektrárně Temelín.

Požadujeme:
  • Minimálně 5 let praxe na obdobné pozici v obrábění nebo strojní údržbě, kvalifikace nástrojaře vítána
  • Vzdělání technického zaměření – SŠ
  • MS Office
  • Aktivní osobnost se zájmem se neustále vzdělávat, zodpovědnost

Pracovní náplň:
  • Řízení zaměstnanců a prací v mechanických dílnách na klasických i CNC obráběcích strojích
  • řízení realizace prací, kontrola ukončených činností, spolupráce s dodavateli, plnění termínů zakázek, dílenské plánování, využití strojového parku
  • zpracování mzdových výkazů, administrativa, aj.

Nabízíme:
  • Zázemí velmi silné společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení, motivační složka platu, sociální výhody aj.
  • OOPP, technické vybavení aj.

Kontakt: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář .

Uchazeč o zaměstnání poskytnutím osobních údajů společnosti ČEZ ENERGOSERVIS spol. s r.o.
uděluje dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním za účelem získání zaměstnání na omezenou dobu 5 let. Pokud se do 1 měsíce od zaslání životopisu firma neozve, nepostoupil/a jste do dalšího kola VŘ.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016