Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Liberec

Volné pracovní místo MISTR STROJÍRENSKÉ VÝROBY

18.8.2016
NAVETA CZ s.r.o.
Místo pracoviště
24, Liberec XXXIII-Machnín, 460 01, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Jsme tradičním výrobcem kompletní řady textilních paprsků, lamel a nitěnek pro všechny typy strojů z celého světa více jak 20 let a hledáme do svého týmu kolegu.
Hlavní náplň práce:

  • organizace chodu výrobní dílny
  • znalost čtení technické dokumentace
  • kontrola a dodržování termínů a kvality
  • vedení a motivace pracovníků střediska
  • kontrola dodržování BOZP a požární ochrany

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání,
  • zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • odpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • zdravotní způsobilost

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – (Excel a Word)
  • Práce s PC – databázové systémy – znalost syst. Helios výhodou