Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Brno-město
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-město
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Brno-město

Volné pracovní místo Mistr svařovny

12.10.2016
Job Network s.r.o.
Místo pracoviště
Příkop 838/6, Zábrdovice, 602 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Mistr svařovny
Máte rádi výzvy? Máme pro Vás zakázkovou výrobu, kde se nudit opravdu nebudete. Nejde o žádné série, ale o opravdovou strojařinu a vymýšlení kreativních řešení. Hledám zkušeného svářeče/mistra svářečské dílny, který má zájem pracovat na zajímavých projektech se zkušenými lidmi.
Slušnost, kvalita a dobré peníze je u nás základ. Ozvi se a poznej nás.

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za efektivní využívání zařízení a pracovníků na svařovně a zámečnické dílně.
  • Odpovědnost za dodržování pracovní a technologické kázně a za jakost výrobků v souladu s výrobní dokumentací.
  • Zaškolování nových pracovníků s pracovními postupy a interními předpisy.
  • Dohled a dodržování pravidel bezpečnosti práce, požární ochrany a ochrany zdraví při práci.
  • Účast při posuzování a hodnocení návrhů technických a technologických inovací.
  • Součinnost s externím svářecím technologem při rozšiřování WPS/WPQR.
  • Předávání zpětné vazby a dodatečných požadavků na technologii pro doplnění/změnu technologických postupů.
  • Příležitostné svařování

Podobné nabídky práce

Mistr výroby - plasty
úzce spolupracuje s vedoucím výroby řídí výrobní tým ve své směně zadává práci pracovníkům dílčích úseků výroby zodpovídá za plnění výrobního plánu
SPINWARE s.r.o. Brno - město Plný úvazek
včera
včera
včera
MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (30.000 - 45.000,- Kč)
Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve výrobě, domluvíte se anglicky a hledáte práci? Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Společnost působící v elektrotechnickém pr ...
Advantage Consulting, s.r.o. Jihomoravský kraj Plný úvazek
včera
MISTR MONTÁŽE - příležitost pro absolventy
Ref. č.: 16-21-197614. Považujete se za Iron mana? Déšť, vítr ani sucho Vás nemůže zastavit na cestě k dokončení důležitého úkolu? Rádi cestujete a nemáte problém komunikovat s kýmkoliv? Pošlete mi svůj životopis!<br/> <br/>Vaše ...
Grafton Recruitment s.r.o. Brno - město Plný úvazek
týden
Místr provozu
Jedná se o práci v novém provozu v Brně-Maloměřicích. Požadujeme: strojnický průkaz, preferujeme minimálně 2 roky praxe v podobném provozu. Nabízíme: nástupní plat 20.000 + pohyblivá složka za množství odlisovaného materiálu. Nabí ...
PFK GLARION s.r.o. Slaměníkova 1008/23, Brno Plný úvazek
týden