Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Benešov
Zveřejnil:
Úřad práce Benešov
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Benešov

Volné pracovní místo Mistr tavírny slévárny oceli

27.8.2016
METAZ Týnec a.s.
Ing. Fr. Janečka 147, Týnec nad Sázavou, 1 2, Týnec nad Sázavou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Směnový mistr tavírny slévárny oceli
Pracovní náplň:organizování práce výrobních dělníků- efektivní zhodnocování surovin- organizace výroby dle plánu-úzká spolupráce s oddělením údržby.Požadu­jeme:SŠ odborné vzdělání ( popř. vyučení),Praxe ve slévárenství cca 3 roky,Základní znalost práce na PC,Dobré komunikační schopnosti,Fle­xibilita, odolnost vůči stresu,Řidičský průkaz skup. B,Čistý trestní rejstřík.Nabí­zíme:zázemí stabilní společnosti, možnost seberealizace
Místo výkonu práceTýnec nad Sázavou

Podobné nabídky práce

Vedoucí montáže
SŠ/VŠ vzdělání, znalost anglického jazyka, podmínkou zkušenosti s vedením montážního oddělení, výborné organizační schopnosti, projektové řízení, maximální pracovní nasazení, řízení kolektivu pracovníků montáže ...
BAEST Machines & Structures, a.s. Černoleská 1930, Benešov Plný úvazek