Volné pracovní místo  Mistr v textilní výrobě

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Hlubany 119
Manuální zručnost, pokročilé ovládání PC, pokročilá uživatelská znalost MS Office, ovládání technických zařízení, znalost technické dokumentace, znalost práce s měřidly, komunikační a prezentační schopnosti, manažerské a organizační schopnosti (vedení max.15 lidí), AJ/IT výhodou
VŠ/SŠ vzdělání (maturita) technického směru výhodou, min. praxe 2 roky na pozici mistr ve výrobní společnosti podmínkou, zkušenosti v oblasti přímého vedení podřízených zaměstnanců, týmové práci a delegování, zkušenosti se zaváděním výrobních metod štíhlá výroba, 5S, KAIZEN výhodou
Náplň práce: komplexní řízení zpracovávání zakázek do výroby a zajišťování jejich kontroly a plnění, zodpovědnost za komplexní technologickou a ekonomickou činnost výrobního provozu, zajišťování personálního obsazení, motivace a odměňování zaměstnanců, reporting výrobního provozu, spolupráce při sestavování rozpočtu a sledování jeho čerpání, spolupráce při koordinaci údržby strojů.
kontakt:tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.9.2016