Volné pracovní místo Mistr ve dřevozpracující výrobě

23.8.2016
DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o.
Místo pracoviště
1, Křivenice, 277 03, Horní Počaply
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Danzer Bohemia – Dýhárna s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Mistr ve výrobě (svazkové nůžky na dýhu).
Hlavní úkoly mistra výroby:

  • organizace výroby a vedení pracovníků směny;
  • plnění výrobního plánu;
  • řízení výkonu týmu;
  • zaškolování nových pracovníků na pracovišti;
  • řešení operativních změn ve výrobě;
  • zajišťování obsazení směn včetně práce s docházkovým systémem;
  • kontrola kvality výroby.

Požadovaný profil a zkušenosti:

  • SOU nebo SŠ vzdělání v dřevařském oboru velkou výhodou (avšak není podmínkou);
  • dobré organizační schopnosti;
  • ochota pracovat ve směnném provozu;
  • praxe ve výrobním závodě s vedením většího počtu podřízených – velikou výhodou;
  • silné schopnosti analyzovat a řešit problémy;
  • uživatelská znalost práce na PC;
  • odolnost vůči stresu;
  • znalost AJ, NJ výhodou – není podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 13. plat;
  • dotované závodní stravování;
  • nástup možný – IHNED

Podobné nabídky práce

Mistr/mistrová směny
Náplň práce: Vedení směny - s tím spojená administrativa Místo výkonu práce: Vodárenská 1161, Kralupy nad Vltavou Kontakt: p. Král (PO-PÁ od 8 do 15:00 hod.), životopisy zasílat e-mailem, osobní kontakt po tel. domluvě ...
NES Mělník, s.r.o. Vodárenská 1161, Kralupy nad Vltavo... Plný úvazek
aktivní
směnový mistr
Požadované vzdělání: vyučen Jedná se o hlavní pracovní poměr, v současné době jednosměnný provoz, v budoucnu dvousměnný provoz Náplň práce: plánování, řízení a organizace práce pracovníků, evidence odvedené práce, docházka Požadu ...
BOXMAKER s.r.o. 83, Býkev Plný úvazek