Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Mistr ve stavebnictví
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Mistr ve stavebnictví Kladno

Volné pracovní místo Mistr ve stavebnictví

3.10.2016
METAL TRADE COMAX, a.s.
Místo pracoviště
Sídliště 420, Velvary, 273 24, Velvary
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: sídlo společnosti ve Velvarech u Prahy

Nástup možný dle dohody

Náplň práce:
komunikace se subdodavateli na stavbě
materiálové a technické zabezpečení stavby
dohled a kontrola správného provedení stavebních prací a výkonů
dohled na dodržování předpisů
vedení stavebního deníku a příslušných dokumentů
samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost

Požadujeme:
minimálně vyučení s praxí nebo SŠ s maturitou technického směru (i absolvent)
aktivní řidičský průkaz skupiny B
pečlivost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:
Práci v perspektivní společnosti a kolektivu spolupracovníků pod vedením zkušeného stavbyvedoucího
Nástupní plat dle dohody, vzdělání a praxe
13. plat, 5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Služební mobilní telefon
Závodní stravování