Volné pracovní místo  Mistr výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: Řízení kooperací včetně kontroly kvality, Kontrola a tvoření plánu rozvozů zakázek dle skutečných termínů ukončení výroby, Řízení nakládky zboží dle nakládkových listů, Kontrola kvality expedovaných balíků - neporušenost obalů, úplnost zakázky dle počtu balení
  • Požadavky: Organizační schopnostmi, zkušenosti s vedením menšího týmu lidí, Praxe min. 2 roky na obdobné pozici, Znalost práce na PC, Výborné komunikační a organizační schopnosti, Zkušenost s výrobní společnosti výhodou
  • pracovní doba Po-Pá, 6:00 - 14:30 hod.
  • Benefity: zvláštní prémie, stravenky, 5 týdnů dovolené po prvním roce
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - viz poznámka místa

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024