Volné pracovní místo  Mistr výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Zborovice
  • Náplň práce: Zodpovědnost za chod svěřeného úseku výroby, plnění termínů a kvality zakázek, Vedení týmu zaměstnanců, Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti, Zavádění nových procesů, Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, předpisů a standard
  • Požadavky: min. SŠ vzdělání strojního zaměření, pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní firmě, zkušenosti s vedením lidí, Čtení výkresové dokumentace, Znalost práce na PC, Řidičský průkaz skupiny B, Spolehlivost, organizační schopnosti, flexibilita, proaktivní přístup, samostatnost, flexibilní pracovní doba
  • Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu, zajímavou práci, zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti, osobní a profesní rozvoj
  • firemní benefity: 5. týden dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní
připojištění / kapitálové životní pojištění
  • osobní kontakt je možný v sídle firmy v době Po-Pá 7.00-14.00 hod., nebo telefonicky dohodnout v téže době, popř. písemné žádosti zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016