Volné pracovní místo  Mistr výroby

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pracovní pozice
  • je zodpovědný za vedení týmu
  • organizuje celou výrobu na jemu svěřeném úseku dílny
  • kontroluje a zajišťuje produktivitu výroby
  • zajišťuje správnou kvalitu výroby
  • zastavuje výrobu v případě neshody
  • zajišťuje dodržování plánů výroby
  • kontroluje udržování pořádku na pracovišti
  • je zodpovědný za bezpečnou výrobu
  • vyplňuje a předkládá dokumenty potřebné pro provádění analýz výroby ad.
Požadujeme
  • SŠ vzdělání (obor technický, potravinářský, chemickotechnologický)
  • min. 2 roky praxe na stejné pozici: mistr směny/dílenský mistr, vedoucí výroby
  • zkušenosti s řízením personálu
  • sledování a řízení výkonu pracovníků na směně
  • zkušenost s vyplňováním dílenské dokumentace
  • znalost práce na počítači
  • znalost AJ výhodou
Nabízíme
  • práci v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti
  • možnost odborného vzdělávání a další profesní růst
  • adekvátní mzdové ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: stravenky, odměna za odpracovanou dobu, prémie a příplatky k základní mzdě, penzijní připojištění, náborový příspěvek

Kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 22.3.2017