Zařazeno v oborech:
Strojírenství
Pozice:
Mistr ve strojírenství
Lokalita:
Brno-město
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-město
Může se Vám hodit:
Mistr ve strojírenství Brno-město

Volné pracovní místo Mistr

1.7.2016
Arkon Flow Systems, s.r.o.
Místo pracoviště
Nováčkova 418/11, Husovice, 614 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadované dovednosti
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
praxe ve strojírenské, příp. elketro výrobě více než 5 let
vyšší než základní orientace v technologii svařování – výhodou
zkušenosti na pozici ve vedení malého týmu pracovníků ve výrobě
schopnost řídit a motivovat tým spolupracovníků
schopnost zavádět změny a nové procesy
dobré organizační dovednosti a orientace na výsledek
uživatelská znalost MS OFFICE
aktivní řidič

Arkon flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů, se zastoupením v Bahrainu, a s distribucí po celém světě. Jsme odborníci na inteligentní off line a online monitoring a bezkontaktní měření. Naše výrobky najdete na všech kontinentech, především v segmentu vodohospodářství, zavlažování a důlním průmyslu.
Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Mistr (strojírenství)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
komplexní řízení výrobního provozu – svařovna a elektro část
vedení týmu zhruba 10 pracovníků (očekáváme rozšíření týmu)
řízení dodavatelů materiálu pro výrobu
organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
navrhování a implementace zeštíhlení výrobních procesů a systémů kontroly kvality
odpovědnost za kvalitu, plnění termínů zakázek a efektivitu výroby
denní plánování strojních, materiálních a personálních kapacit
reporting vedení společnosti

NABÍZÍME:
zázemí stabilní společnosti v oboru
kvalitní mzdové ohodnocení
balíček zaměstnaneckých benefitů
firemní vzdělávání
možnost osobního a profesního růstu
perspektiva dlouhodobé spolupráce