Volné pracovní místo Mistr

11.10.2016
MDL s.r.o.
Místo pracoviště
814, Libina, 788 05, Libina
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: Provádí kompletní zajišťování chodu střediska, vedení evidence dokladů výroby, vedení evidence docházky, zajišťování a odvoz materiálů. Dohlíží na dodržování technolog. postupů a norem, plnění termínů zakázek. Požadujeme: dobré komunikativní schopnosti, samostatnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B, znalost práce na PC.
Náborový příspěvek 3000,– se vyplácí po uplynutí zk. doby. Pracovník je povinen odpracovat při poskytnutí příspěvku min. 1 rok.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky v hodnotě 80 kč, týden dovolené navíc, příspěvek na penzij. poj. 300 Kč. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně na pracovišti po předchozí domluvě.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B