Volné pracovní místo  Mistři pro montáže stavebních a interiérových prvků

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: rozdělení a organizace montáží stavebních a interiérových prvků (ochranné prvky stěn, dilatační profily, zábradlí apod.) mezi pracovní skupiny, zaměřování staveb pro objednání výrobků, technická komunikace se stavbou, administrativa, čtení výkresů, časté služební cesty po stavbách po celé ČR.
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, orientace ve čtení výkresů, základní práce na PC, praxe v oboru výhodou.
NABÍZÍME: výhodný firemní tarif na telefon, služební vozidlo, variabilní pracovní dobu, individuální přístup a vstřícnost.
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis e-mailem na adresu: použijte odpovědní formulář případně telefonicky do 16 hod na čísle použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku Mistři pro montáže stavebních a interiérových prvků?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radek Němeček z REXGLAS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Mistři pro montáže stavebních a interiérových prvků

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.