Volné pracovní místo Mistři výroby

17.4.2016
SCHOTT CR, a.s.
Místo pracoviště
Zašovská 850, Krásno nad Bečvou, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MISTŘI VÝROBY
Požadavky: SŠ technického směru (elektro nebo strojní), minimálně 2 roky praxe. Zkušenosti s vedením kolektivu cca 20 zaměstnanců podmínkou. AJ na komunikativní úrovni výhodou
Praktické znalosti týmové práce. Znalost systému výrobního procesu (pracovní postup, kusovníky výrobku) Znalost MS Office, Lotus Notes. Znalost SAP výhodou. ŘP sk. B
Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
Náplň práce: Plánování a řízení výroby (vedení kolektivu cca 20 lidí). Plnění plánu výroby ve spolupráci s logistikou. Monitoring a zlepšování materiálových toků a rozpracované výroby
Zajištění preventivní údržby strojů a výrobních zařízení
Nabízíme: Zajímavou práci v perspektivní rostoucí zahraniční firmě. Příležitost profesního odborného růstu Možnost cestování do zahraničí. Odpovídající finanční ohodnocení a odměňování dle pracovních výsledků. Motivující zaměstnanecké benefity (13. plat, bonusy/prémie, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, závodní stravování, poukázky Flexi Pass, firemní akce)
První kontakt: Životopisy zasílejte na poslat email
ov.15.4.2016